Nasi partnerzy

Polar Sport - partner KW Warszawa

Początki działalności Klubu Wysokogórskiego Warszawa, największej organizacji alpinistycznej w Polsce, sięgają roku 1927, kiedy to powstała Sekcja Taternicka AZS w Warszawie.

www.kw.warszawa.pl

     

Polar Sport - Główny Sponsor KW Kraków

Korzeniami Klub Wysokogórski Kraków sięga początków ubiegłego wieku, a jego historię swoimi dokonaniami pisali tacy wybitni wspinacze, jak Kazimierz Paszucha, Czesław Łapiński, Jan Długosz, Stanisław Biel, Andrzej Mróz, Marian Bała, Eugeniusz Chrobak, Andrzej Heinrich, Wojtek Kurtyka.

www.kw.krakow.pl

 

   

Schronisko na Polanie Chochołowskiej (1 146 m npm) jest najlepszą bazą noclegową do wypadów w Tatry Zachodnie. Położone w Dolinie Chochołowskiej, której wylot znajduje się ok 10 km od Zakopanego. To największa dolina w Tatrach, zajmującej ponad 35 km2, pokrytej lasem świerkowym, która najpiękniej wygląda wiosną, kiedy kwitną krokusy, a na halach rozpoczyna się wypas owiec.


www.chocholowska.zakopane.pl

   
Wyjątkową wysokogorską atmosferę schronisko zawdzięcza w dużej mierze niezwykłemu położeniu w samym sercu Tatr Wysokich. Prowadzi tu wiele szlaków, lecz żadnym z nich nie da się dojechać. Dotrzeć można do nas jedynie na nogach, górskimi szlakami a zatem gości schroniska można nazwać prawdziwymi turystami. I to włśnie oni w największym stopniu tworzą tą wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

www.piecstawow.pl
   

Schronisko Górskie PTTK na Hali Ornak jest schroniskiem turystycznym znajdującym się na Małej Polance Ornaczańskiej, w górnej części Doliny Kościeliskiej w Tatrach Zachodnich na wysokości 1100m.n.p.m.
Schronisko jest świetnym punktem wypadowym na całe Tatry Zachodnie. Prowadzi stąd wiele szlaków i dróg, które rozpościerają przed turystami piękne widoki i tatrzańskie panoramy.

www.schronisko-ornak.pl
   
Nowy budynek schroniska położony jest na wys. 1180 m.n.p.m., na malowniczych, północnych stokach Babiej Góry - "Królowej Beskidów", która swym urokiem przyciąga tysiące turystów o każdej porze roku. Oferujemy szeroki zakres usług nie tylko noclegowych i żywieniowych, ale również ciekawe szkolenia (lawinowe,pierwsza pomoc,turystyka wysokogórska i zimowa) i wyjątkowe wydarzenia (prelekcje, babiogórskie śpiewogrania, koncerty itp.). Organizujemy również pobyty dla grup przy współpracy z przewodnikami oraz ratownikami GOPR.
 
   
Schronisko "Pod Wysoką Połoniną" w Wetlinie zostało zbudowane w latach 2010-2012. Prowadząca go rodzina Ostrowskich jest silnie związana z ruchem turystycznym w tym regionie - Waleria Ostrowska w latach 1969-1996 kierowała Domem Wycieczkowym PTTK w Wetlinie.
Obiekt oferuje 30 miejsc noclegowych w pokojach wieloosobowych, prowadzi również wyżywienie. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia nart oraz rowerów górskich..

 
   

Zapraszamy także latem na Kolej Linową Tobołów oraz szlaki turystyczne Gorczańskiego Parku Narodowego na Turbacz czy Stare Wierchy

Stacja narciarska w Koninkach zaprasza na narty. W naszym Ośrodku mają Państwo możliwość wyboru spośród kilku tras narciarskich. W tym sezonie przygotowaliśmy następujące trasy narciarskieKolej Linowa TobołówWyciąg na polanie Hucisko oraz wyciąg dla dzieci „Hutek". Na naszych trasach narciarskich panują bardzo dobre warunki by uprawiać narciarstwo zarówno biegowe jak i zjazdowe.

www.koninki.pl

     

 line ADVENTURE CLUB
 AFRICA line należy do elitarnej grupy polskich biur podróży profesjonalnie zajmujących się indywidualną turystyką wyjazdową do krajów egzotycznych. Jako jedyne posiada referencje East African Wildlife Society oraz Wildlife Clubs of Kenya. Impulsem do powstania AFRICA line była reakcja na narastające umasowienie i komercjalizację turystyki.

www.africaline.pl

 

 vvv  

Schronisko PTTK 
 Sympatyczne schronisko, malowniczo położone w Paśmie Polic w Beskidzie Żywieckim. Zaprasza turystów przez cały rok.

www.krupowa.gory.pl

 

   


Salon Turystyki Aktywnej WIERCHY  
Brakuje ci wyposażenia na wycieczkę?
Nasz sprzęt możesz wypożyczyć i wypróbować! Sprawdź!

www.wierchy.pttk.pl

 

 

 
 

Krakowski Klub Alpinistyczny

www.kka.prv.pl

 

 

 


Klub Wysokogórski w Częstochowie

www.kw.czestochowa.pl

 

 

 

Klub Wysokogórski Olsztyn

www.kw.olsztyn.pl/

 

   

Klub Wysokogórski Warszawa

Jesteśmy klubem ludzi gór i wspinania - jednak nie tylko alpinistów. W swoje szeregi zapraszamy wszystkich, których pociąga wspinaczka, alpinizm, ale także zaawansowana turystyka, trekking, samodzielne poznawanie gór.

www.kw.warszawa.pl

 

   

Śląskie Centrum Treningowe

Zostało założone w 2002 roku w celu propagowania narciarstwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych z całego kraju. Założycielami jest grupa narciarzy, którzy od najmlodszych lat trenują i startują w licznych zawodach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

www.sct.slask.pl/ski/

 

   


Wirtualne Tatry

Serwis stanowi źródło informacji i kontakt z Tatrami zarówno dla tych, którzy te góry kochają i często tu bywają, jak i dla osób wybierających się po pierwszy w ten cudowny zakątek Polski

www.wirtualne-tatry.pl

 

   

 


Safari Travel

Firma specjalizująca się w wyprawach do miejsc w Afryce, gdzie często nie docierają zwykłe wycieczki. Zapraszamy na ekspedycję na szczyty Kilimandżaro oraz do naszego prywatnego domu na Zanzibarze - Vanilla House. Dla każdego przygotujemy program o niepowtarzalnym charakterze - od surowych safari w stylu XIX-wiecznych podróży po luksus kolonialnych posiadłości.

www.safaritravel.com.pl

 

     

Ceneria.pl

Outdoorowa porównywarka cen

www.ceneria.pl

 

 

 
TATRA TRADE

Wypożyczalnia sprzętu górskiego, skiturowego i lawinowego.
Posiadacze karty stałego klienta POLAR SPORT otrzymają 20% rabatu na wypożyczenie sprzętu.

www.tatratrade.com.pl

 

 

 

RENI SPORT

Centrum wspinaczkowe, ktore oferuje nowoczesną halę wspinaczkową, usługi wysokościowe, miejsca noclegowe i organizuje imprezy.


www.renisport.pl

 

   
ANNAPURNA KLUB

Na nasze wyprawy może pojechać każdy, w zależności od doświadczenia
oferujemy wyjazdy dla bardzo zaawansowanych, średnio doświadczonych, zapalonych turystów, a także dla osób, które nigdy nie były w górach. W zależności od kondycji i doświadczenia każdy znajdzie coś dla siebie.

www.annapurna.pl

   

DAWCOM W DARZE

Inicjatywa portalu wierch.pl, która ma na celu propagowanie krwiodastwa.
Udzielamy 7% rabatu (na produkty nieobjęte promocją) na zakupy na naszym sklepie. Składając zamówienie należy podać numer legitymacji HDK.


www.dawcom.wierch.pl

 

 

 

 

EXPLORUJ.PL
PROFESJONALNE BIURO TURYSTYKI GÓRSKIEJ I AKTYWNEJ

Już od 21 lat pomagamy wam realizować trekkingi i wyprawy te małe i te większe. Nie musisz wcale mieć wielkiego doświadczenia by zdobywać z nami góry i urzeczywistniać marzenia. My doświadczenie mamy za Ciebie. Nasz zespół to doświadczeni i życzliwi ludzie, którzy pasję łączą z profesjonalizmem sprawdzonym w czasie niejednej trudnej wyprawy.


www.exploruj.pl

 

 

 

 

AKTYWNAFAMILIA.PL

Aktywne rodziny są wyjątkowe pod każdym względem: potrafią łączyć sportową pasję i ekscytującą przygodę z rodzinną atmosferą. To właśnie dla nich powstał równie wyjątkowy serwis Aktywna Familia, w którym zachęcamy wszystkich do aktywnego, rodzinnego życia.


www.aktywnafamilia.pl

 

 

 

Krakowskie Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera

Dom jest najlepszym miejscem dla dziecka, zwłaszcza chorego. Od 2004 roku nasze hospicjum sprawuje opiekę
nad nieuleczalnie chorymi dziećmi i ich rodzinami. Aktualnie niesiemy pomoc dla 45 naszych Podopiecznych.
Podążamy za słowami naszego Patrona księdza Józefa Tischnera:
„Miłość nas rozumie”.


www.hospicjumtischnera.org

 

 

 

Dragon Adventures

Nasze wyprawy to przygody w wielkim stylu, intensywne i nasycone wrażeniami.Wszystkie programy są unikatowe i stworzone przez pilota wycieczek z wieloletnim doświadczeniem, Filipa Wasiaka. Z nami możesz bezpiecznie podążać tropami miejsc niezwykłych na całym świecie.


www.dragonadventures.pl

 

 

 

Szkoła wspinaczkowa HardRock

Kursy/szkolenia wspinaczkowe, zarówno dla osób zupełnie początkujących jak i dla aktywnie wspinających się, a chcących rozwinąć się pod fachowym okiem. Kursy organizowane są w skałkach jak i w górach, latem i zimą. Szkoła posiada licencję Polskiego Związku Alpinizmu.


www.hardrock-wspinanie.pl

 

 

 

Centum Wspinaczkowe FORTECA

Stworzyliśmy miejsce o unikalnym, otwartym klimacie, gdzie każdy, niezależnie od pokonywanych trudności będzie czuł się dobrze, realizując własne cele na miarę swych potrzeb i ambicji.


www.cwf.pl

 

 

 

DEON.pl - ogólnopolski portal społecznościowo-informacyjny

Misją portalu jest mówić nowocześnie o życiu i Kościele. Udostępnione przez portal narzędzia zachęcają coraz większą ilość użytkowników do włączenia się w naszą społeczność, do współtworzenia portalu oraz wspierania jego misji.

www.deon.pl


   

Pola-namiotowe.info

Pola-namiotowe.info to strona poświęcona osobom poszukującym pól namiotowych i kempingowych zlokalizowanych na terenie Polski..


www.pola-namiotowe.info

 

 

pola-namiotowe

 

 

Marki i partnerzy

Produkty do porównania:

Porównaj wybrane Usuń wszystkie