Strona producenta

Marabut

W 1989 roku w Rybnej pod Krakowem rozpoczyna się produkcja pierwszych w Polsce namiotów typu igloo i historia firmy Marabut. Pierwszy model Gwinea, okazał się dużym sukcesem i był sprzedawany przez wiele lat. W latach 90-tych firma Marabut zyskała solidną pozycję na polskim rynku, dzięki najwyżej jakości używanych materiałów oraz perfekcyjnemu ich wykonaniu. Namioty Marabuta zaczęły być wykorzystywane dziesiątkach wypraw w najdalsze zakątki świata.

W 2000 roku firma przenosi siedzibę do Czernichowa pod Krakowem oraz zmienia profil produkowanych namiotów. Powstaje linia namiotów typu wyprawowego, we współpracy z czołowymi polskimi himalaistami. Namioty przechodzą testy w najtrudniejszych warunkach. W kolejnych latach powstają namioty ekspedycyjne Komodo Plus, K2 Expedition, Khumbu. W 2005 roku firma uzyskuje Certyfikat ISO 9001:2000.

Jedną z ważniejszych cech namiotów Marabut jest to, że wszystkie namioty, niezależnie od przeznaczenia prezentują jednakowy wysoki poziom wytworzenia. Marabut oferuje namioty biwakowe, ekspedycyjne, harcerskie i survivalowe, zapewniając wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Przepraszamy, ale nie udało nam się znaleźć produktów.

Skorzystaj z wyszukiwarki na górze strony lub sprawdź inną kategorię.

Może mapa strony pomoże Ci znaleźć produkty, których szukałeś. Możesz też po prostu zapytać nas bezpośrednio.

Marki i partnerzy

Produkty do porównania:

Porównaj wybrane Usuń wszystkie