Strona producenta

Berghaus

Berghaus to brytyjska firma założona w 1966 roku, przez dwóch zapalonych alpinistów Peter'a Lockley'a oraz Gordon'a Davison'a. Ich pierwszy sklep LD Moutain Center szybko przerodził się w nowoczesną markę która zajęła się projektowaniem, testowaniem i produkcją odzieży i sprzętu turystycznego.

Berghaus prawdopodobnie jako pierwsza firma na świecie zaprojektował i wyprodukował plecak z wewnętrznym stelażem, Cyclop – na tamte czasy była to prawdziwa rewolucja. W 1977 roku, Berghaus jako pierwsza marka w Europie zastosował w swoich produktach wodoodporną i oddychającą tkaninę Gore-Tex®. Kolejnym krokiem było wyprodukowanie w 1979 roku unikatowych Yeti Gaiter, oferujących najwyższy stopień ochrony nóg i stóp. Lista ciągłych innowacji i nowych opatentowanych produktów jest naprawdę długa i imponująca.

Obecnie firma Berghaus nie spoczywa na laurach, lecz wciąż doskonali i ulepsza swoje produkty współpracując z najlepszymi alpinistami. Marka Berghaus jest rozpoznawalna na całym świecie i reprezentuje najwyższy poziom zarówno pod względem zaawansowania technicznego jaki i jakości swoich produktów.

Przepraszamy, ale nie udało nam się znaleźć produktów.

Skorzystaj z wyszukiwarki na górze strony lub sprawdź inną kategorię.

Może mapa strony pomoże Ci znaleźć produkty, których szukałeś. Możesz też po prostu zapytać nas bezpośrednio.

Marki i partnerzy

Produkty do porównania:

Porównaj wybrane Usuń wszystkie